הסיפור של גי’-שוק נולד אי שם, לפני יותר מ- 35 שנה, בזכות חלום ומחשבה אחת פשוטה, שחייב להיות שעון שלא יישבר גם אם הוא ייפול, ייחבט ויחטוף מכה.

עושים כבוד לדגם הקשוח – 5600 המקורי

סיפור של השראה!

במסגרת חגיגות 35 שנה למותג השעונים  ג’י-שוק שכבש את העולם (מבית CASIO העולמית), החלטנו לעשות כבוד ולהצדיע לסדרת גי’-שוק DW5600 . הלוא היא סדרת השעונים הקלאסית והמיתולגית, המוכרת גם כסדרת המקורית שהתפתחה משעון גי’-שוק הראשון ב- 1983.
בזמנו, ג’י-שוק יצא כנגד האופנה המקובלת של שעוני יד קלים ודקיקים יחסית. תחילה, הוא נעשה פופולרי בקרב אנשי צבא, ספורטאי אקסטרים וכדומה. בהמשך, הצטרפו אליו אמני היפ- הופ בארה”ב וגולשי הסקייטבורד. החל משלב זה, הוא הפך להצלחה מסחררת, תופעה תרבותית בקנה מידה עולמי ולפריט אופנתי ופופולרי עד היום.

הסיפור של המותג ג’י-שוק, הוא סיפור של הצלחה והשראה, שממשיכה ללוות את המותג פורץ הדרך עד היום. במהלך 35 השנים האחרונות, מאז השקת הדגם הראשון, ג’י-שוק ממשיכה  לפתח, ולשדרג את המותג לגבהים חדשים, תוך הקפדה על שמירה של העיצוב המקורי.

ג’י-שוק השעון הבלתי שביר הראשון! החל מ-1983

DW-5600

הסיפור של גי’-שוק נולד אי שם, לפני יותר מ- 35 שנה, בזכות חלום ומחשבה אחת פשוטה,  שחייב להיות שעון שלא יישבר גם אם הוא ייפול, ייחבט ויחטוף מכה.
הרעיון נולד מתוך רצון לפתור בעיה אמתית ונפוצה בזמנו- בזמן שעות העבודה במפעלים השונים, השעונים שהיו בנויים בצורה כ”כ עדינה, היו נופלים לרצפה ופשוט נשברים.
לצורך הגשמת הרעיון החדשני ופורץ הדרך, שהיה נראה גם כבלתי הגיוני באותה תקופה, גובש צוות מיוחד שנקרא Tough (קשוח). לאחר ניסיונות פיתוח רבים וארוכים, וכבר היה נראה שהפרויקט הזה אבוד ולא מתקדם, ב- 1983 נולד המודל הראשון DW-5000C . עיצוב המבנה המרובע האיקוני שלו, נולד תוך חיפוש אחר המבנה היעיל ביותר לעמידות בזעזועים, ללא “בזבוז” של חומר או מקום.

קשיחות מוחלטת והשראה

5600, מספר הנושא משמעות מיוחדת במיוחד עבור ג’י-שוק. CASIO העולמית, עושה שימוש במספר זה, אך ורק בסדרות ודגמי שעונים אשר ירשו את ה- DNA הקשוח והמקורי של דגם הג’י-שוק הראשון. העיצוב המרובע האייקוני, המסמל את האיכות והמקוריות של ג’י-שוק, מהווה עד היום הוכחה לחדשנות בלתי פוסקת ולסיפור מעורר השראה שהוליד גישה צעירה וקשוחה מאז ועד היום.

מבנה, פונקציות, עיצוב ואיכות

מבנה, פונקציות, עיצוב ואיכות, לצד מחויבות לקשיחות בלתי מתפשרת! אלה הם ערכי המותג. ג’י-שוק, ממשיך להוביל, לחדש ולהפתיע כל פעם מחדש עם דגמים חדשים ומעודכנים.

מבנה

המותג ג’י-שוק נולד, כאמור, מתוך רעיון חדשני ומהפכני של רצון לייצר ולהמציא שעון יד בלתי שביר והכי קשוח שיש! הצורה המרובעת פותחה כצורה האופטימלית ביותר, למבנה עמיד בזעזועים. הצורה והעיצוב המרובע והמקורי  של ג’י-שוק, הפכה  להיות סימן ההיכר ובולט של המותג האייקוני. חוץ מזה, למבנה של ג’י-שוק ישנן תכונות נוספות שבאמת הופכות אותו לשעון הכי קשוח שיש. למשל, מבנה גוף חלול, כך שהמודול של השעון, בעצם צף בגוף השעון, על- מנת להקנות הגנה ושמירה מקסימלית על הרכיבים האלקטרונים העדינים המרכיבים אותו.  בנוסף, הדגמים מכוסים מכל כיוון אפשרי, כך שהמסך והכפתורים ישרדו בקשיחות זעזועים ופגיעות. חוץ מזה, המהנדסים והמעצבים של ג’י-שוק ממשיכים ללא ליאות, לשדרג את המותג ולהוסיף לו חיזוקים מבניים שהופכים אותו באמת לשעון היד הכי קשוח שיש!

GSHOCK

עיצוב מרובע ללא תחליף

הצורה המרובעת פותחה כצורה אופטימלית למבנה עמיד בזעזועים.
הצורה הזו, שמנצלת את כל השטח והפכה להיות העיצוב המקורי של ג’י-שוק, עדיין מצליחה לייצר שלמות שמזוהה עם ג’י-שוק.

חיזוקים מבניים

מאז 1996 ,השנה בה יצא דגם 5600E-DW ,המבנה הפנימי של השעון מיוצר מפלסטיק שרף. חומר עמיד וקשיח במיוחד. שינוים במבנה החיצוני של השעון הוריד עוד מהמשקל וחיזק את העמידות בזעזועים ומכות.

מבנה גוף חלול

דגמים מוגבהים לצד הכפתורים והמסך מגנים עליהם מפגיעה ישירה.

החיבור בין הגוף לרצועה מעוקל בקשיחות כדי להגן על החלק האחורי של השעון מפגיעה.

כיסוי מכל כיוון

המודול ‘צף’ בתוך מבנה חלול, כך שזעזועים חיצוניים לא מורגשים עליו והרכיבים האלקטרוניים לא נפגעים.

החומרים מהם בונים את הגוף נבחרים על פי איכויות ספיגת הזעזועים שלהם. חומר פלסטיק-שרף ייחודי בשם resin Urethane נבחר להיות החומר הקשיח ממנו ייצרו את גוף השעון.

פונקציות

שלל פונקציות המבטיחות חווית משתמש מקסימלית, כגון: תאורה אחורית וחזקה בחושך, הטענה סולרית, שמירה על דיוק בזמן באמצעות טכנולוגית רדיו, עמידות איתנה בטמפרטורות נמוכות, תקשורת בלוטות’ ועוד מגוון רחב של פונקציות המותאמות לפעילויות שונות ועוד. כל שנותר לכם הוא לבחור את דגם הג’י-שוק שלכם!

עיצוב

סדרת 5600, מאז 1983 ועד היום, נודעת בעיצובים הייחודיים ופורצי הדרך. החל מג’י-שוק האייקוני בצבע שחור, ועד דגמים צבעוניים, מגניבים נועזים ואופנתיים.

g-shock-dw-5600

איכות

במסגרת מחויבות בלתי מתפשרת לאיכות המוצר, מותג השעונים גי’-שוק מתאפיין בבחירת החומרים האיכותיים ביותר והקפדה על גימור המוצר. בתוך כך, בעוד שסיליקון ייחודי משמש כחומר הגלם העיקרי לרצועות של הג’י-שוק, פותחו לאורך השנים חומרי גלם נוספים במסגרת החיפוש התמידי אחר תכונות של חוזק, אמינות ואיכות תוך שיפור מתמיד של חווית השימוש של הצרכנים.

g-shock-dw-5600

הכירו את קולקציית ג’י-שוק 5600